Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Logo Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu
ul. Szyperska 14
61–754 Poznań
wuppoznan.praca.gov.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu zaprasza osoby pełnoletnie na bezpłatne warsztaty szkoleniowo – edukacyjne.

Lato w Teatrze

Serdecznie zapraszamy na Lato w Teatrze, czyli program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatralnej.

W Poznaniu zapraszamy do Teatru Polskiego gdzie będą realizowane warsztaty: aktorskie, choreograficzne, dramaturgiczne, muzyczne, scenograficzne, reżyserskie i głównym ich tematem będzie komunikacja oraz budowanie więzi i relacji międzyludzkich. Uczestnicy wspólnie zobaczą, że poprzez język można budować bliskie kontakty, jak i czynić wiele nieporozumień. Gry, zabawy integracyjne, wspólne działanie i praca nad spektaklem pozwolą lepiej poznać teatr, samych siebie oraz innych uczestników.

Warsztaty odbędą się 3 – 16 lipca w godzinach od 9:30 – 15:30 i są skierowane do dzieci w wieku 9 – 13 lat.

Informacje o projekcie i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (61) 852 56 28 (wew. 13).

Plakat Dobra relacja między rodzicem i dzieckiem

Rodzicielstwo – temat trudny, a jakże ważny! Aby dobrze wychować warto pracować nad naszymi relacjami – do rozmów i warsztatu na ten temat zapraszają serdecznie Stowarzyszenie Kulturalne "Winogrady" oraz Jednostka Samorządu Pomocniczego Nowe Winogrady Południe.

Robienie kanapek w Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Dziś po południu w Centrum Inicjatyw Rodzinnych królowali Tatusiowie! Pod okiem mistrzów kuchni Kasuna Perera ze Sri Lanki i Juliana Redondo-Bueno z Hiszpanii poznańscy Tatusiowie przygotowywali ze swoimi pociechami pyszne i zdrowe kanapki.

Joanna Olenderek Czyta dzieciom bajki.

Dziś gościliśmy dzieci z przedszkola „Mali Odkrywcy”, którym bardzo już wakacyjną opowieść „Jak mama została Indianką” (Ulf Stark,Mati Lepp) przeczytała Pani Joanna Olenderek Zastępca Dyrektora PCŚ ds. Pomocy Mieszkaniowej i Zarządzania Należnościami.

Plakat dotyczący Warsztatów dla rodzin organizowanych przez CIM Horyzonty

Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza w imieniu Centrum Inicjatyw Młodzieżowych HORYZONTY na cykl warsztatów rozwojowych dla rodzin.

Poznański Zielony Targ

W każdą sobotę, nieprzerwanie od 2012 roku (latem, jesienią, wiosną i zimą), na poznańskim Rynku Bernardyńskim odbywa się – unikalne na skalę nie tylko miasta, ale także regionu – targowisko żywności ekologicznej. Stworzony przez grupę lokalnych producentów rolnych, od samego początku pod patronatem Marszałka Województwa, Zielony Targ stał się już nie tylko cotygodniowym miejscem zaopatrzenia w naturalne i organiczne produkty żywnościowe dla ciągle rosnącej liczby poznańskich rodzin, ale także swoistym rytuałem: w sobotnie poranki (targ odbywa się od ok. 7 do 12) przychodzi się tu nie tylko na zakupy, ale również, aby porozmawiać z zaprzyjaźnionymi rolnikami oraz innymi stałymi klientami. Więcej tu znanych niż obcych twarzy.

Młodzieżowa Rada Miasta Poznania czyta dzieciom bajki

„Czytam i czuję” w Centrum Inicjatyw Rodzinnych zostało dziś opanowane przez Młodzieżową Radę Miasta Poznania. Adrianna Małecka, Katarzyna Koebsch, Beata Szeszuła i Amadeusz Kistowski z dużym poczuciem humoru przeczytali dzieciom z przedszkola nr 1 w Poznaniu jedną z opowieści o sławnym słoniu Elmerze. Opowieść o słoniu kratkę czytana na cztery głosy spodobała się dzieciom do tego stopnia, że po lekturze podczas warsztatów plastycznych Elmer w kratkę , w paski, czarnobiały lub bajecznie kolorowy zdominował wszystkie rysunki naszych najmłodszych gości.

Kolejne spotkanie przedszkolaków z „Czytam i czuję” w CIR w najbliższy piątek.

Plakat Kawiarenka Obywatelska

Kawiarenka Obywatelska "Wstawaj, działaj i nie przestawaj! Czyli spotkanie z wolontariatem"

Zapraszamy wolontariuszy oraz wszystkich, którzy dopiero myślą o wkroczeniu na pole wolontariatu na wspólne stworzenie ABCadła pomagania.
Na spotkaniu poznamy co się dzieje na rozległej mapie wolontariatu, odkryjemy jak różnymi drogami kroczy i co najlepiej zabrać w taką podróż. Chcemy zaprosić wolontariuszy działających w różnych obszarach na poszukiwanie punktów wspólnych i rozbieżnych, a nowych adeptów do sprawdzenia czy wolontariat to ich bajka.

Więcej informacji na portalu społecznościowym.

Plakat akcji Bezpieczna Woda

Ministerstwo Sportu i Turystyki w bieżącym roku realizuje szóstą edycję akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczna Woda”. Akcja jest skierowana do dzieci i młodzieży szkolnej i stanowi cenne źródło informacji dla rodziców, nauczycieli oraz wychowawców. Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku.

Piknik Jak żyć zdrowo i kolorowo.

Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza na PIKNIK – Jak żyć zdrowo i kolorowo organizowany przez NZOZ MED – COLOMBO oraz DZIENNY DOM OPIEKI MEDYCZNEJ SENIOR ACTIVE.

Będzie można skorzystać z badań:

  • Pomiar glukozy i ciśnienia,
  • masy ciała

jak również z porad lekarzy, dietetyków, specjalistów rehabilitacji ruchowej.

Zapewnione gry i zabawy dla dzieci.

Do pobrania
Ikona TXT polityki prywatnościPolityka prywatności

Ikona TXT dostępnośćDostępność

Licznik odwiedzin