Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Klienci uprawnieni do posiadania:

  • Karty Rodziny Dużej
  • Karty Dużej Rodziny
  • Wielkopolskiej Karty Rodziny

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 16 stycznia 2017 r. karty będzie można odbierać w siedzibie Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Poznaniu przy ul. Ratajczaka 44 (Budynek Arkadii) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00

Tel: 61 878 15 59
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karty można będzie odebrać po uprzednim otrzymaniu informacji za pomocą sms lub poczty elektronicznej o wygenerowaniu kart.

Odbiór Kart dla Rodzin 3+ umożliwi Państwu skorzystanie z bogatej oferty kulturalnej oraz rekreacyjnej przygotowanej z myślą o Państwa potrzebach. Szybki odbiór Karty zagwarantuje możliwość spędzenia radosnych chwil razem z dziećmi jeszcze podczas tegorocznych ferii zimowych.

Karta Rodziny Dużej skierowana jest do rodzin zameldowanych oraz zamieszkałych na terenie Miasta Poznania, prowadzących wspólnie gospodarstwo domowe z minimum trojgiem dzieci do ukończenia 18 roku życia (w przypadku dziecka kontynuującego naukę do ukończenia 24 roku życia lub 26 roku życia w przypadku dziecka niepełnosprawnego legitymującego się orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, lub któremu wydłużono czas edukacji), niezależnie od sytuacji materialnej.

więcej

Karta Dużej Rodziny skierowana jest do rodzin  zamieszkałych na terenie miasta Poznania, mających na utrzymaniu co najmniej troje dzieci w wiekudo ukończenia 18 roku życia (w przypadku dziecka kontynuującego naukę do ukończenia 25 roku życia lub bez ograniczeń wiekowych w przypadku dziecka niepełnosprawnego legitymującego się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności,), niezależnie od sytuacji materialnej.

więcej

Wielkopolska Karta Rodziny skierowana jest do rodzin zamieszkałych na terenie Miasta Poznania, prowadzących wspólnie gospodarstwo domowe z minimum trojgiem dzieci do ukończenia 18 roku życia (w przypadku dziecka kontynuującego naukę do ukończenia 25 roku życia lub w przypadku dziecka niepełnosprawnego legitymującego się orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności bez ograniczeń wiekowych), niezależnie od sytuacji materialnej.

więcej

Dane teleadresowe

Telefon61 646 33 44

Faks61 878 48 11

Adres poczty elektronicznejswiadczenia[at]pcs-poznan.pl
Do pobrania
Ikona TXT polityki prywatnościPolityka prywatności

Ikona TXT dostępnośćDostępność

Licznik odwiedzin