Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo,

W dniach od 12 maja do 2 czerwca 2018 roku Prezydent Miasta Poznania organizuje „Poznańskie Dni Rodziny”. To już VI edycja tej imprezy!

Jest to czas, w którym wszystkim poznańskim rodzinom proponowany jest szereg wydarzeń, spotkań i imprez o charakterze integrującym całe rodziny i promującym życie rodzinne. Jednocześnie jest to okazja do przedstawienia bogatej i różnorodnej oferty Miasta – jednostek kultury, sportu, rekreacji, edukacji oraz firm – dedykowanej rodzinom.

Inauguracja „Poznańskich Dni Rodziny” nastąpi 12 maja na Łęgach Dębińskich. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.30. Przez cały dzień na poznaniaków czekać będą warsztaty, pokazy artystyczne, happeningi i koncerty. Na scenie zagra Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele, a gwoździem programu będzie występ gwiazdy muzyki pop – Margaret, który rozpocznie się o 15.30.

Tuż przed sobotnim koncertem Pan Jędrzej Solarski - Zastępca Prezydenta Poznania, uroczyście przekaże poznańskiej rodzinie klucze do bram miasta.

Podobnie jak w roku ubiegłym organizatorem „Poznańskich Dni Rodziny” jest Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania.

Szczegółowe informacje o wydarzeniach dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta Poznania.

W imieniu Prezydenta serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach.

Grzegorz Karolczyk
Dyrektor Poznańskiego Centrum Świadczeń

Plakat Poznańskie Dni Rodziny 2018