Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Dobry Start

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominamy, że Poznańskie Centrum Świadczeń w lipcu przyjmuje wnioski o świadczenie ,,Dobry Start’’ w formie elektronicznej za pośrednictwem:

W okresie od 1 do 18 lipca złożono 14 tysięcy wniosków, z których 8 tysięcy jest już rozpatrzonych. Pierwsze wypłaty świadczenia Poznańskie rodziny otrzymały w dniu 17 lipca. Łącznie wypłacono już 1 000 000,00 zł.

Zachęcamy do składania wniosków w formie elektronicznej jeszcze w lipcu. Od sierpnia wnioski obok formy elektronicznej będzie można składać także papierowo w punktach obsługi Poznańskiego Centrum Świadczeń.

Wszystkie osoby zainteresowane złożeniem wniosku w formie papierowej zachęcamy do umówienia terminy wizyty już teraz za pośrednictwem Poznań Kontakt pod numerem telefonu 61 646 33 44. Rezerwacja wizyty gwarantuje sprawne i szybkie złożenie wniosku bez obawy oczekiwania w kolejce. Umów się nie czekaj !!!