Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo,

W ramach akcji ,,Lato na Tragach’’ odbywającej się w hali nr 4 na Międzynarodowych Targach Poznańskich serdecznie zapraszamy w środę 1 i 8 sierpnia 2018 r. w godzinach od 12 do 18 do stoiska Poznańskiego Centrum Świadczeń.

Poznaniacy będą mogli uzyskać tam niezbędne informacje oraz pobrać druki wniosków o świadczenie wychowawcze 500+, świadczenie ,,Dobry Start’’ w ramach, którego na dziecko uczęszczające do szkoły przysługuje jednorazowe świadczenie w wysokości 300 zł, które ma pomóc rodzinom w przygotowaniu wyprawki szkolnej na nowy rok szkolny oraz o świadczenia rodzinne, alimentacyjne, a także dodatki mieszkaniowe i energetyczne.

Poznańscy Seniorzy będą mogli natomiast uzyskać informację o Poznańskiej Złotej Karcie.

Osobom, które chciałby załatwiać swoje sprawy za pośrednictwem Internetu pracownicy PCŚ podpowiedzą, jak założyć i potwierdzić profil zaufany, który umożliwi załatwienie spraw bez konieczności wychodzenia z domu.