Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Dobry Start

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 1 lipca do 21 sierpnia 2018 r. do Poznańskiego Centrum Świadczeń złożono 28 tysięcy wniosków o świadczenie ,,Dobry Start’’. 26 500 wniosków jest już rozpatrzonych. W okresie od 17 lipca 2018 r. do 21 sierpnia 2018 r. poznańskie rodziny otrzymały prawie 11 milionów złotych.

Jednocześnie przypominamy, że wypłata świadczenia ,,Dobry Start’’ dla wniosków złożonych wraz z dokumentami w lipcu i sierpniu następuje, nie później niż do 30 września.

Osoby, które jeszcze nie złożyły wniosku o świadczenie ,,Dobry Start’’ zachęcamy do składania wniosków w formie elektronicznej lub bezpośrednio w punktach obsługi klienta Poznańskiego Centrum Świadczeń.

Wszystkie osoby zainteresowane złożeniem wniosku w formie papierowej zachęcamy do umówienia terminy wizyty już teraz za pośrednictwem Poznań Kontakt pod numerem telefonu 61 646 33 44. Rezerwacja wizyty gwarantuje sprawne i szybkie złożenie wniosku bez obawy oczekiwania w kolejce. Umów się nie czekaj !!!