Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Posiadacze Karty Dużej Rodziny

Mija kolejny rok kiedy w Poznaniu funkcjonuje program Poznańska Rodzina Duża dedykowany poznańskim Rodzinom wielodzietnym. Koniec roku to dobry czas na podsumowanie dotychczasowego funkcjonowania Karty, jak również poznanie Państwa oczekiwań w zakresie oferty jaką Karta powinna posiadać.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej partnerów programu, która dostępna jest pod adresem: 

https://pcs-poznan.pl/Ankieta2019

Wyniki ankiety będą nieocenionym źródłem informacji o postrzeganiu partnerów Karty przez rodziny wielodzietne oraz będą wykorzystane w plebiscycie na wybór na najlepszego partnera programu w roku 2019.

Prośba o wypełnienie ankiety została przesłana na podane przez Państwa podczas składania wniosku o wydanie Karty Dużej Rodziny adresy poczty elektronicznej. Ankieta została umieszczona również na stronie internetowej Poznańskiego Centrum Świadczeń z myślą o osobach, które nie podały adresów poczty elektronicznej bądź je zmieniły.

ANKIETA BĘDZIE AKTYWNA DO DNIA 10 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

Dyrektor Poznańskiego Centrum Świadczeń
Grzegorz Karolczyk