Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

W dniu 14 lutego 2020 r. Poznańskie Centrum Świadczeń na zaproszenie przedszkola ,,Pod Wesołą Chmurką’’ z Tarnowa Podgórnego wzięło udział we wspaniałej akcji promującej czytelnictwo wśród najmłodszych. Zwieńczeniem akcji była zorganizowana w dniu Świętego Walentego zabawa, na którą biletem wstępu była książka przyniesiona przez każde z dzieci.

Przyniesione książki Przedszkolaki ofiarowały miedzy innymi Poznańskiemu Centrum Świadczeń, aby wzbogaciły kąciki zabaw dla dzieci znajdujące się w punktach obsługi klienta oraz Centrum Inicjatyw Rodzinnych. Za ten wspaniały gest oraz ideę dzielenia się radością czytania serdecznie dziękujemy i mamy nadzieje, że ofiarowane książki spodobają się wszystkim dzieciom, które odwiedzają Poznańskie Centrum Świadczeń.

Książki podarowane Poznańskiemu Centrum ŚwiadczeńKartka okolicznościowa Zdjęcie dzieci z przedszkola z delegacją Poznańskiego Centrum Świadczeń