Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Poznańskiego Centrum  Świadczeń

Szanowni Państwo,

w związku z zamknięciem punktów obsługi klienta Poznańskiego Centrum Świadczeń zlokalizowanych przy ul. Wszystkich Świętych 1 oraz ul.S.Małachowskiego 10 od dnia 13 marca 2020 r. oraz zapytaniami dotyczącymi przeprowadzania wywiadów alimentacyjnych w siedzibie Poznańskiego Centrum Świadczeń – informujemy, że wywiady alimentacyjne obecnie nie są przeprowadzane i nie będą aż do odwołania stanu epidemii w Polsce.

Natomiast po odwołaniu stanu epidemii wszystkie osoby, z którymi będzie konieczność przeprowadzenia wywiadu alimentacyjnego zostaną powiadomione korespondencyjnie o wyznaczeniu nowego terminu wywiadu.

Jednocześnie przypominamy, że wszelkie kwestie związane z prowadzonym postępowaniem egzekucyjnym, w szczególności z przekazywaniem wyegzekwowanych środków przez organ egzekucyjny na konto Poznańskiego Centrum Świadczeń celem spłaty zadłużenia z tytułu wypłaconych świadczeń z funduszu alimentacyjnego powinny być wyjaśniane z właściwym komornikiem sądowym. Poznańskie Centrum Świadczeń nie ma możliwości wstrzymania postępowania egzekucyjnego w tym zakresie.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

  • 61 878 59 49
  • 61 878 59 68