Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku ze wznowieniem bezpośredniej obsługi klienta w siedzibie Poznańskiego Centrum Świadczeń, Karty Dużej Rodziny można odebrać po uprzedniej rezerwacji wizyty pod numerem telefonu: 61 878 15 59.

Uwaga! Dotyczy osób które otrzymały powiadomienie sms o możliwości odbioru kart.

Odbiór kart odbywa się wyłącznie w siedzibie Poznańskiego Centrum Świadczeń przy ul. Wszystkich Świętych 1 w następujących godzinach:

  • Poniedziałek od godziny 7:30 do godziny 16:00
  • Wtorek, Czwartek od godziny 7:30 do godziny 15:30
  • Środa, Piątek od godziny 7:30 do godziny 15:00

Nie ma obecnie możliwości odbioru kart w Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. F. Ratajczaka 44.

Klient po wejściu do budynku, a przed załatwieniem sprawy zobowiązany jest zdezynfekować dłonie, założyć rękawiczki oraz mieć zasłonięte usta i nos. Należy również pamiętać o zachowaniu co najmniej 1,5 m dystansu pomiędzy osobami znajdującymi się w sali obsługi klienta.

Z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i Pracowników Poznańskiego Centrum Świadczeń obsługa klienta będzie odbywała się tylko w wyznaczonych miejscach bez możliwości korzystania z infrastruktury dla dzieci.