Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Szanowni Państwo,

co roku  na przełomie maja i czerwca Miasto Poznań organizowało Poznańskie Dni Rodziny. Ze względu na obecną sytuację sanitarno-epidemiologiczną panującą w kraju oraz ograniczenia związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2,  tegoroczna VIII edycja wydarzenia będzie wyjątkowa!

W okresie od 15 maja do 1 czerwca 2020 r., na stronie internetowej Miasta Poznania www.poznan.pl/poznanskiednirodziny opublikowana zostanie  specjalnie przygotowana społeczno-kulturalna oferta atrakcji on-line skierowana do całych rodzin.  Skorzystać będzie można między innymi z różnego rodzaju warsztatów, webinariów i zajęć on-line skierowanych do dzieci, rodziców i seniorów. Nie zabraknie propozycji zajęć plastycznych, sportowych czy edukacyjnych. Będą bajki, ćwiczenia, warsztaty, eksperymenty, spektakle, wykłady - przeznaczone do posłuchania, wykonania i  obejrzenia w zaciszu własnego mieszkania. Gorąco zachęcamy do śledzenia na bieżąco przygotowywanych propozycji.

Już dziś, w Międzynarodowym Dniu Rodziny, o godzinie 18:00 na profilu facebookowym Miasta Poznania odbędzie się transmisja z Inauguracji Poznańskich Dni Rodziny, które uroczyście rozpocznie Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak. Z tej okazji przygotowane zostało też wyjątkowe, muzyczne wydarzenie - koncert pt.: „Bajkowy Teatr Muzyczny” w wykonaniu artystów z Teatru Muzycznego w Poznaniu. Na wirtualnej scenie będzie można zobaczyć i wysłuchać najpopularniejszych utworów z bajek wystawianych na deskach Teatru w ostatnich latach. Zapraszamy serdecznie!

W tym trudnym czasie epidemii, Miasto Poznań chcąc zadbać o komfort i rozwój rodziny, przygotowało dla Państwa szereg atrakcji. Mamy nadzieję, że przygotowana propozycja przyczyni się do umocnienia więzi rodzinnych oraz stanowić będzie bazę inspirujących pomysłów do walki z nudą.

bawcie się z razem z #PDRwdomu!