Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że od 1 czerwca 2020 r. wznowiona zostaje bezpośrednia obsługa klienta w Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. F. Ratajczaka 44.

W Centrum będzie można odebrać Kartę Dużej Rodziny oraz uzyskać informację na temat oferty Miasta Poznania skierowanej do poznańskich rodzin. Warsztaty tak, jak do tej pory będą odbywały się online.

Z uwagi na trwający stan epidemii klient przychodzący do CIR zobowiązany jest zdezynfekować dłonie i założyć rękawiczki oraz mieć zasłonięte usta i nos. Należy również pamiętać o zachowaniu co najmniej 1,5 m dystansu pomiędzy osobami znajdującymi się w Centrum. Jednocześnie w Centrum może przebywać liczba klientów adekwatna do aktualnie czynnych stanowisk bezpośredniej obsługi.

Informację dotyczące Centrum Inicjatyw Rodzinnych dostępnie są na stronie internetowej pod adresem: www.pcs-poznan.pl w zakładce Centrum Inicjatyw Rodzinnych. Pytania dotyczące CIR można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem Facebooka.

 

                                                                                            Grzegorz Karolczyk

                                                                          Dyrektor Poznańskiego Centrum Świadczeń