Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Forum Wymiany Doświadczeń

W dniach 25-26 maja 2017 r,. z inicjatywy Poznańskiego Centrum Świadczeń odbyło się Forum Wymiany Doświadczeń samorządowych jednostek organizacyjnych realizujących zadania z zakresu zabezpieczenia społecznego.

Gościem spotkania był Pan Jędrzej Solarski, Zastępca Prezydenta Miasta Poznania, Pan Grzegorz Jatkowski z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Pani Monika Donke – Cieślewicz, Zastępca Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Tegoroczne Forum poświęcone było zagadnieniom związanym z przygotowaniami do Akcji Świadczeniowych w poszczególnych miastach. W spotkaniu, oprócz PCŚ, uczestniczyli przedstawiciele Gdańskiego Centrum Świadczeń, Szczecińskiego Centrum Świadczeń, Łódzkiego Centrum Świadczeń Socjalnych, Zabrzańskiego Centrum Świadczeń Rodzinnych, Toruńskiego Centrum Świadczeń Rodzinie, Miejskiego Centrum Świadczeń w Opolu oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu.

W tracie panelu merytorycznego odbyły się prezentacje funkcjonowania miast uczestniczących w Forum oraz strategii działań podejmowanych i projektowanych w związku ze zmianą okresów świadczeniowych.

Forum Wymiany Doświadczeń

Forum Wymiany Doświadczeń