Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Zaczął się rok szkolny, a co za tym idzie, czekają nas małe zmiany w ofercie biletowej Zarządu Transportu Miejskiego.

Historia kryminalna to nie lada gratka, zwłaszcza kiedy akcja dzieje się w naszym mieście! „Tarapaty 2” już od 25 września kinach, a najbliższe seanse Kino Muza w ramach 7 Międzynarodowego Festiwalu Kino Dzieci 2020.

Serdecznie polecamy oraz zachęcamy do udziału w bezpłatnych webinarach, oraz debatach poświęconych zdrowiu jamy ustnej.

Dla wszystkich poznańskich przedszkolaków mamy dobre wiadomości. Autorski projekt PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych „Czytam i Czuję” wraca po wakacyjnej przerwie!

Wydawnictwo Miejskie Posnania i Fundacja Strefa Integracji zapraszają na bezpłatne warsztaty „Budujemy gród”. Teatralno-plastyczne spotkanie będzie okazją do wspólnej zabawy dzieci z zespołem Downa i ich pełnosprawnych rówieśników.

Czy Wasza najbliższa okolica mogłaby być atrakcją turystyczną Poznania? Co mogłoby przyciągnąć do niej turystów? W ramach tegorocznych Europejskich Dni Dziedzictwa, Brama Poznania do udziału w konkursie filmowym!

Dreamseed.projekt, Ambientówka, projekty społeczne – Pomagamy, Fundacja Pogoda i Pracownia Zdrowia Społecznego SPLOT zapraszają do udziału w jednodniowym szkoleniu dla wolontariuszy i opiekunów wolontariatów z zakresu pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.

4 września startuje 17. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity - największy festiwal filmów dokumentalnych w Polsce. Jest to jedyny festiwal filmowy w Europie, który odbywa się jednocześnie w sześciu różnych miastach (Warszawa, Gdynia, Wrocław, Bydgoszcz, Katowice, Poznań - od tego roku).

Z czułości do świata – to hasło przewodnie festiwalu. W programie widzowie znajdą filmy odnoszące się do najbardziej aktualnych problemów współczesnego świata, co roku stawiając na różnorodność tematów, dlatego nie brakuje tytułów o polityce, społeczeństwie, psychologii, nauce, sporcie, sztuce, architekturze i modzie.

Niecały rok temu, w naszej siedzibie w budynku Arkadii na Pl. Wolności można było podziwiać wyjątkową wystawę sztuki, która pokonywała ograniczenia skrajnego ubóstwa, głodu i niepełnosprawności. Dlatego niezwykle miło jest nam poinformować, że 19 września 2020 r. o godz. 19:00 w Galerii POPART odbędzie się aukcja sztuki, podczas której wystawione będą cztery prace Dorisa Igiraneza*. W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej wyjątkowej aukcji.

Miasto Poznań zaprasza wszystkich rodziców do Poznańskich instytucji, nie tylko kultury, by wspólnie spędzili czas ze swoimi dziećmi do 10 roku życia. W ofercie przewidziano wiele możliwości. Lato dobiega końca, lecz w ramach akcji nadal jest wiele atrakcji z których można skorzystać. Vouchery nadal są dostępne! Wystarczy podpisać oświadczenie o tym, że mieszka się w Poznaniu oraz, że płaci się tutaj podatki, by odebrać bezpłatny voucher i cieszyć się z miło spędzonego czasu ostatnich dni lata. Każdemu z rodziców/opiekunów przysługuje jeden voucher.

PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych wraz z Stowarzyszeniem Strefa Rodziny zaprasza na nowy projekt skierowany do rodziców nastolatków: „#MójWychowawczyChallenge – zrozumieć nastolatka!”.