Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Poznań w pudełkach od zapałek

Wydawnictwo Miejskie Posnania zaprasza małych poznaniaków w wieku 7-9 lat na warsztaty kreatywne.

Zostań rodzinnym archiwistą

Archiwa Państwowe rozpoczynają projekt „Archiwa Rodzinne Niepodległej”, którego celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na unikalną wartość rodzinnych pamiątek i aktywne zaangażowanie w świętowanie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytam i czuje

Gościem dzisiejszego „Czytam i Czuję” w PCŚ-Centrum Inicjatyw Rodzinnych była Pani Dorota Kinal Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, która przeczytała przedszkolakom obszerne fragmenty książki Agnieszki Nożyńskiej „Zawody, czyli kim możesz zostać”, książki informującej o zawodach powszechnie znanych takich jak fryzjer, czy kucharz- jak i tych mniej popularnych na czele z detektywem , charakteryzatorem i przewodnikiem turystycznym.

Zaproszenie na wieczór charytatywny

Stowarzyszenie 100 Kobiet Pomaga Poznań oraz Fundacja Parasolka zapraszają na III WIECZÓR CHARYTATYWNY.

Finał Plebiscytu Poznanianka Roku 2018

Miasto Poznań po raz drugi organizuje plebiscyt na "Poznaniankę Roku". Wszystkie organizacje pozarządowe mogą zgłaszać swoje kandydatki do tytułu - propozycje będą przyjmowane do 22 września.

Zdobywcy Twierdzy Poznań

Gdzie dokładnie była Brama Berlińska, jakie sekrety kryje Kaponiera Kolejowa, jak zdobyto fort Grolmana? Organizatorzy zapraszają na wyjątkową grę miejską, w której kilkuosobowe zespoły zmierzą się z niezdobytą twierdzą!

Nie jestem z innej bajki

Czy można się zarazić zespołem Downa? Czy osoby z zespołem Downa nie potrafią wiązać sznurówek? O co chodzi z całą tą integracją?

Sprawa Na Tak

Problemy ze zdrowiem psychicznym mogą spotkać każdego z nas, utrudniając tym samym codzienne funkcjonowanie. Wielokrotnie stają się one przyczyną trudności w relacjach społecznych, a wykonywanie obowiązków szkolnych czy zawodowych stanowi coraz większe wyzwanie.

Kurs na opiekuna w żłobku lub przedszkolu

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej w Poznaniu zaprasza na kurs kwalifikacyjny “Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym”.

Poznański Targ Dobra

W najbliższą sobotę, 14 września odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – obchody Poznańskiego Dnia Organizacji Pozarządowych połączone z Targami Ekonomii Społecznej.

Konferencja prasowa

W piątek, w siedzibie PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych odbyła się konferencja prasowa poświęcona Projektowi Rehabilitacji Dzieci i Młodych Dorosłych z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.