Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

CIR 20180109 SladamiMarzen

Zapraszamy na siódmą edycję Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, który odbędzie się od 1 do 3 lutego 2019 podczas targów turystycznych Tour Salon 2019 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Festiwal to spotkanie podczas, którego podróżujemy "palcem po mapie" wraz z prelegentami i ich opowieściami odwiedzimy 6 kontynentów!

Jest to największy podróżniczy festiwal w Wielkopolsce i jeden z największych w Polsce. W tym roku organizatorzy przygotowali 20 prezentacji podróżniczych, Fluo Party z koncertem zespołu Tabu, 3 imprezy integracyjne, kilkanaście warsztatów tematycznych oraz ogromną dawkę wiedzy w strefie wystawców. Razem z prelegentami odwiedzimy 6 kontynentów, które przejedziemy autostopem, rowerem, jachtem, pontonem, busem i przejdziemy pieszo. Czekają Was 3 dni pełne emocji, inspiracji i podróżniczych pomysłów. Co roku organizatorzy starają się zaskoczyć uczestników dużą ilością atrakcji, solidną porcją merytorycznych prezentacji oraz wartościowymi warsztatami.
Warto śledzić stronę oraz Funpage Festiwalu, na którym pojawi się w połowie stycznia dostępna pula bezpłatnych wejściówek oraz informacje na temat zapisów na warsztaty. W tym roku podczas festiwalu odbędą się warsztaty fotograficzne, warsztaty językowe, warsztaty pisania książek podróżniczych, warsztaty survivalowe, warsztaty crowdfundingowe, podróżniczy speed-dating oraz wiele dodatkowych niespodzianek.

Wejście na festiwal kosztuje 18zł (jednorazowe) lub 35zł (karnet na trzy dni). Bilety można kupić na stronie internetowej.

Szczegółowy program można znaleźć na stronie