Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Logo Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu zaprasza do swojej siedziby na bezpłatne zajęcia: „Warsztaty umiejętności asertywnych”. Są one przeznaczone dla osób pełnoletnich, które chcą zwiększyć swoje szanse i skuteczność w poszukiwaniu pracy lub stawiają sobie za cel rozwój osobisty.

Jeżeli chcesz nauczyć się:

  • jak wyrażać własne opinie i przekonania,
  • jak bronić swoich praw w sytuacjach społecznych,
  • jak wychodzić z inicjatywą w kontaktach towarzyskich i zawodowych,
  • jak wyrażać uczucia pozytywne i negatywne,
  • jak reagować na krytykę
  • oraz dowiedzieć się na czym polega asertywny monolog wewnętrzny i dostrzec korzyści z asertywności w swoim życiu osobistym i zawodowym

weź udział w „Warsztatach umiejętności asertywnych” organizowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

Termin: 12 – 14 marca 2019, godziny: 9:00 – 13:30.

Zapisy pod numerem telefonu: 61 846 38 52/54.

Na zajęciach uczestnicy nauczą się lepszego radzenia sobie w trudnych sytuacjach oceny, odmowy i konfliktu interesów jakie często pojawiają się w życiu codziennym, w tym w procesie szukania pracy. Poznają zachowania asertywne zwiększające życzliwość w relacjach z ludźmi oraz skuteczność w realizacji ich zamierzeń i celów.

Uczestnicy dowiedzą się jak w otwarty sposób wyrażać swoje potrzeby i oczekiwania wobec innych, jak chronić swoją prywatność i przeciwstawiać się naciskom otoczenia. Nabędą umiejętności prowadzące do zwiększenia wiary we własne możliwości i nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi. Wiedza teoretyczna i praktyczne ćwiczenia pomogą uczestnikom w nauce nowej, asertywnej postawy.