Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Plakat akcji Mamy Prawa

Z radością informujemy o rozszerzeniu projektu w Centrum Inicjatyw Rodzinnych - Porady w CIR!

Projekt do tej pory składa się z:

  • I – Dobre Pytanie – coaching dla rodziców na który zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, którzy czują, że potrzebują wsparcia w procesie wychowania dziecka.
  • II – Mamy Prawa! - czyli dobrze już znane bezpłatne konsultacje z radcami prawnymi, dzięki którym można rozwiać wątpliwości z zakresu praw pacjenta, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych i praw w laktacji.

A od marca rozszerzamy go o:

  • III – Dobre Rozmowy – czyli porady psychologiczne dotyczące rozwoju i wychowania dzieci, które prowadziła będzie Pani Karolina Tokarek psycholożka i psychoterapeutka w trakcie kształcenia.

Wszystkie spotkania skierowane są do członków poznańskich rodzin i odbywają się w siedzibie Centrum Inicjatyw Rodzinnych, w budynku Arkadii przy ul. Ratajczaka 44.

Najbliższe wolne terminy:

  • I – Dobre Pytanie – 1 kwietnia godzina 13
  • II – Mamy Prawa! – 27 marca godzina 14
  • III – Dobre Rozmowy – 29 marca na godzinę 11

Osoby chętne mogą mailowo zgłaszać się do Centrum Inicjatyw Rodzinnych. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule prosimy zaznaczyć „Coaching”/„Mamy Prawa!/Dobre Rozmowy”. O udziale w projekcie decydować będzie kolejność zgłoszeń.