Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Widok wnętrz Term Maltańskich w Poznaniu

Termy Maltańskie to największy Aquapark w Polsce, który od wielu lat przyciąga rzesze fanów wodnej rozrywki. W poprzednim roku bilety rodzinne kupiło aż 200 tysięcy osób co pokazuje, że poznańskie Termy są najlepszym miejscem do spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym.

CO ZNAJDUJE SIĘ W ŚRODKU?

Sercem Term Maltańskich i ulubioną rozrywką najmłodszych jest Aquapark. W skład największego parku wodnego w Polsce wchodzi 16 mniejszych i większych, głębokich i płytkich basenów. Tutaj każdy znajdzie mnóstwo miejsca do różnorodnego wypoczynku. Osoby lubiące szybkość na pewno zainteresują się trzynastoma zjeżdżalniami o różnym stopniu trudności. Basen z falami to atrakcja dla fanów nadmorskiego wypoczynku. Dla aktywnych przygotowano ściankę wspinaczkową, a dla najmłodszych czeka prawdziwy statek piracki. Osoby, które chcą się zrelaksować i zadbać o swoje zdrowie, mogą skorzystać z 2 basenów solankowych.

Na terenie Aquaparku znajdują się cztery baseny zewnętrzne, w tym dwa całoroczne, z widokiem na Jezioro Maltańskie tworzące wspaniały klimat. Dla spragnionych odpoczynku czeka plaża z 600 leżakami, przestronne jacuzzi, a to wszystko z klimatyczną muzyką w tle.

W okresie letnim do dyspozycji najmłodszych jest także Wodny Plac Zabaw posiadający bezpieczną, antypoślizgową nawierzchnię, liczne armatki wodne, wiaderka przelewowe oraz fontanny do tego tor skimboardowy i liczne zabawki na piaszczystej plaży.

NA JAKIE ATRAKCJE DODATKOWE MOGĄ LICZYĆ NAJMŁODSI?

Do największych atrakcji, które ucieszą dzieci i młodzież, należą: basen z pirackim statkiem oraz ścianką wspinaczkową, multimedialna zjeżdżalnia z efektami świetlnymi i muzycznymi oraz zjeżdżalnia pontonowa. Aktywne spędzanie czasu na basenie wpłynie pozytywnie na zdrowie i samopoczucie naszych pociech. Poznański aquapark przygotowano również na wizytę najmłodszych dzieci. Przedszkolaki mogą skorzystać z brodziku dziecięcego, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie fontann. W brodziku ustawione są elementy pozwalające dzieciom na zabawę: krokodyl, papuga oraz niewielka zjeżdżalnia.

Termy Maltańskie to nie tylko zabawa i relaks, ale również nauka pływania. Zajęcia prowadzone są już dla niemowlaków, które ukończyły 3 miesiące. Zajęcia trwają cały rok a wybór grupy uzależniony jest od wieku dziecka oraz umiejętności. Zajęcia dla dzieci umiejących pływać odbywają się na basenach sportowych. Młodsze dzieci, uczące się w towarzystwie opiekunów, oswajają się z wodą w płytkim i ciepłym basenie rozgrzewkowym znajdującym się w Aquaparku.

Na terenie Aquaparku znajduje się gra interaktywna, a w weekendy można pobawić się w kulach wodnych. W okresie ferii zimowych oraz wakacji prowadzone są animacje, gry i konkursy dla najmłodszych. Wszystkie dodatkowe atrakcje są w ramach biletu wstępu.

BILETY RODZINNE I KARTA RODZINY DUŻEJ

Termy Maltańskie posiadają specjalną ofertę dla rodzin w postaci biletu rodzinnego. Bilet może mieć wiele kombinacji: jeden rodzic i dwójka dzieci, dwójka rodziców i jedno dziecko. Rodziny posiadające większą liczbę dzieci mogą dokupić wejścia w cenie promocyjnej. Co ważne dzieci do 3 lat mogą skorzystać ze wszystkich atrakcji za darmo.

Widok wnętrz Term Maltańskich w Poznaniu

Widok wnętrz Term Maltańskich w Poznaniu

Widok wnętrz Term Maltańskich w Poznaniu

Widok wnętrz Term Maltańskich w Poznaniu

Widok wnętrz Term Maltańskich w Poznaniu