Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Plakat akcji Akademia Rodzica

Stowarzyszenie Strefa Rodziny i PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych ponownie zapraszają na cykl bezpłatnych warsztatów dla rodziców – AKADEMIA RODZICA.

Nie wiesz co robić, kiedy emocje biorą górę nad rozsądkiem? Masz trudności ze stawianiem granic swojemu dziecku? Zastanawiasz się jak chwalić dziecko, aby wzmocnić jego poczucie własnej wartości i pewności siebie? Szukasz radości życia w swoim rodzicielstwie? Interesujesz się w jaki sposób rozwijać talenty swojego dziecka i jaki ma typ osobowości? A może chcesz się nauczyć porozumiewać z dzieckiem w sposób uwzględniający wasze uczucia i potrzeby?

Jeśli brakuje Ci inspiracji do wprowadzania dobrych zachowań w codziennym życiu w rodzinie, to te i inne tematy będą realizowane przez Stowarzyszenie Strefa Rodziny w ramach całorocznego cyklu bezpłatnych warsztatów dla rodziców, dofinansowanego przez Miasto Poznań – „Akademia Rodzica”.

Warsztaty będą odbywać się w podane na plakacie i w wydarzeniach na portalu społecznościowym czwartki w godzinach 10:30 – 12:00 oraz 16:30 – 18:00 w siedzibie PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44 (budynek Arkadii na Pl. Wolności).
Istnieje możliwość zapewnienia jednego opiekuna dla grupy dzieci podczas warsztatu i w takim przypadku prosimy o zgłoszenie chęci skorzystania z takiej opieki oraz podania wieku dziecka.

Na spotkania wstęp jest wolny, ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jednak, nie wcześniej niż trzy tygodnie przed każdym warsztatem.

Więcej informacji na profilu facebook’owym Stowarzyszenia Strefa Rodziny.