Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Logotyp fundacji Cali Mali

Fundacja Cali Mali i PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych serdecznie zapraszają do udziału w drugiej edycji projektu MAMY WSPARCIE grupie wsparcia dla Rodziców małych Dzieci z Poznania.

Twoje dziecko jest niejadkiem, a może lubi z Tobą gotować? Chcesz wiedzieć jak wspierać Malucha w rozwoju? Jak to robią inni? A może zastanawiasz się jak w nawale obowiązków wyłuskać czas dla siebie? Chcesz poznać inne Mamy i spędzić miło piątkowe przedpołudnie?
Projekt "Mamy Wsparcie" to szansa na znalezienie odpowiedzi na nurtujące nas pytania, kontakt z innymi rodzicami, znajdującymi się w podobnych sytuacjach życiowych i społecznych, kontakt z rówieśnikami swoich pociech oraz możliwość wyjścia z domu i spędzenia miło czasu w gronie innych Rodzin.

Zapraszamy w piątki w godzinach 10:30 – 12:00 na spotkania, które odbywać się będą w PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44 (budynek Arkadii na Pl. Wolności).

Zapewniamy wodę, kawę, herbatę, słodki poczęstunek.

Co tydzień będziemy rozmawiać o problemach i troskach, związanych z Rodzicielstwem ale także o pozytywnej stronie tego "zamieszania".

W kwietniu zapraszamy na:

  • 05.04. Integracja Sensoryczna najmłodszych- co to takiego?
  • 19.04. Rozwojowo zabawowo- w co się bawić z dzieckiem- sensorycznie .
  • 26.04. Pozytywna Dyscyplina- jak być skutecznym Rodzicem .

Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPOTKANIA SĄ BEZPŁATNE

Więcej informacji na profilu facebook’owym Fundacji Cali Mali.

ZAPRASZAMY!!!

Projekt współorganizowany jest wraz z PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Poznaniu. Finansowany z budżetu Miasta Poznania.