Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Grafika projektu Czytando

Pawilon rozpoczyna cykl edukacyjny Instrukcja obsługi papieru. W ramach pierwszych warsztatów z cyklu Czytadło-abecadło uczestnicy stworzą książki z materiałów odzyskanych – makulatury i niewykorzystanego papieru.

Warsztaty dla dzieci już w najbliższą sobotę w Pawilonie poprowadzi Studio Sztuki Kobalt. Uczestnicy wraz ze Studiem Sztuki Kobalt własnoręcznie wykonają książki pop-up z materiałów odzyskanych – makulatury i niewykorzystanego papieru. Opracują okładki i wybrane strony w technice kolażu łączącego obraz i tekst. Podczas warsztatów książka może stać się planem budynku, środowiskiem, może być zwierzokrzewem lub człowieko-rośliną. Każda przyjmie niepowtarzalny kształt, a samo działanie zachęci najmłodszych do dalszych poszukiwań w świecie papieru.
Warsztaty odbywają się w ramach cyklu edukacyjnego „Instrukcja obsługi papieru”, koordynowanego przez artystkę wizualną Gosię Bartosik.

Czytadło-abecadło (warsztaty twórcze)
13 kwietnia (sobota), godzina 12:00
Prowadzenie: Studio Sztuki Kobalt
Warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat
Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji: Aleksandra Skowrońska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i na stronie.

Organizator: Pawilon, Galeria Miejska Arsenał
Projekt finansowany ze środków Miasta Poznania.