Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Plakat projektu Czytam i Czuję

Już niebawem, już za chwilę kończą się wakacje… dla nas to czas podsumowania IV edycji „Czytam i Czuję” oraz wielkie przygotowania do nowej V edycji projektu organizowanego przez PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych .

„Czytam i Czuję” jest to cykliczny projekt, który funkcjonuje od samego początku działalności PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych. W każdy poniedziałek czytają u nas znani i lubiani poznaniacy ze świata polityki, kultury, sztuki czy mediów. Do końca czerwca 2019 roku w projekcie uczestniczyło ponad 2550 dzieci i 139 czytających. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę! Po każdym czytaniu odbywają się tematyczne warsztaty muzyczne, plastyczne, taneczne czy dotyczące bezpieczeństwa. Nie byłoby naszego projektu gdyby nie współpraca z fantastycznymi partnerami, którzy organizowali warsztaty dla dzieci, są nimi m.in. Atelier Myszkowski_Galeria Sztuki Nowoczesnej, zapraszająca dzieci w świat malarstwa. Straż Miejska Miasta Poznania wraz ze swoją maskotką Wartusiem, którzy wyjaśniali podstawy bezpieczeństwa. Zespół Tańca Ludowego „Poznań” AWF rozbudzający w dzieciach pasję do tańca i kultury ludowej, Warsztaty Muzyczne, na których dzieci poznają niecodzienne instrumenty oraz piękno muzyki - spotkania prowadzą Patryk Piłasiewic lub Przemysław Śledź. Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu prezentujące dzieciom ciekawe zawody.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane przedszkola do czynnego uczestnictwa w projekcie. Inauguracja V edycji „Czytam i Czuję” odbędzie się już 9 września 2019 roku o godzinie 10:30 w PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych.

Zapisy dla grup przedszkolnych przyjmujemy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..