Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Czytam i czuję

Gościem kolejnej odsłony  akcji „Czytam i Czuję” promującej głośne czytanie dzieciom bajek i wierszy był Wicestarosta Poznański Tomasz Łubiński. Pan Starosta przeczytał dzieciom z Przedszkola „Mali Poznaniacy” dwie bajki, „Kicia Kocia i witaminowe przyjęcie” i „Koala, który się trzymał”.

Pierwszą nasz gość wykorzystał do promowania jedzenia polskich warzyw i owoców. Druga poza ciekawą wyprawą na antypody, była bardzo pouczającą opowieścią o odwadze i chęci poznawania nowych, nieznanych miejsc. Przedszkolaki uważnie słuchały i zadawały ciekawe pytania , na które Pan Starosta cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał. Na koniec spotkania dzieci zostały obdarowane upominkami, a nasz gość otrzymał pięknie oprawiony rysunek namalowany wcześniej przez przedszkolaki.


W drugiej części dzisiejszego spotkania w PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych grupa „Motylków” spotkała się z maskotką Straży Miejskiej Poznania „Wartusiem”. Tradycją tych spotkań oprócz dobrej zabawy jest edukacja maluchów polegająca na utrwaleniu prawidłowych odruchów w poruszaniu się po mieście, parkach i placach zabaw. Jak zawsze podczas spotkań Straży Miejskiej z przedszkolakami nie zabrakło nauki najważniejszych numerów alarmowych, które w przyszłości mogą uratować komuś życie.


Kolejne spotkanie z „Czytam i Czuję” w PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych w następny poniedziałek o 10.30.