Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza na II edycję Akademii Zdrowia dla Rodziców.


Akademia Zdrowia dla Rodziców jest to cykl warsztatów i wykładów poświęconych tematyce zdrowia oraz profilaktyce zdrowia i życia. Tematyka spotkań dopasowana jest do potrzeb jakie zgłaszali rodzice, począwszy od pierwszej pomocy, bezpiecznego wypoczynku nad wodą, prawidłowej pielęgnacji dziecka, aż do trudniejszych spraw związanych z okresem dorastania. Po każdym wykładzie odbędzie się dyskusja, podczas której rodzice będą mogli zadawać pytania ekspertom. Wykłady będą transmitowane, także na żywo na profilu facebookowym Centrum Inicjatyw Rodzinnych dla tych rodziców, którzy nie maja możliwości uczestniczyć w zajęciach osobiście.


Rodzice podczas wykładów poza wiedzą przekazaną przez specjalistów zyskają, także odpowiednie wsparcie informacyjne. Po każdych warsztatach rodzice otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia z pierwszej pomocy dla rodziców lub dyplom Akademii Zdrowia dla Rodziców w przypadku innej tematyki warsztatów, wykładów.

Więcej informacji oraz szczegółowy harmonogram na bieżąco będzie zamieszczany na profilu facebookowym Centrum Inicjatyw Rodzinnych oraz w grupie Akademia Zdrowia dla Rodziców CIR na facebooku.

Zachęcamy do obserwowania !

Zapisy na warsztaty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Harmonogram:

30 października 2019 w godzinach 10:30-13:00 – warsztaty OCEŃ WADĘ POSTAWY SWOJEGO DZIECKA I ĆWICZ Z NAMI

6 listopada 2019 w godzinach 15:00 -18:00 – warsztaty BUTY DLA MOJEGO PRZEDSZKOLAKA

7 listopada 2019 w godzinach 10:30 – 12:00 – wykład TWÓJ BRZUCH PRZED I PO CIĄŻY, CZYLI CO KAŻDA KOBIETA POWINNA WIEDZIEĆ O ROZEJŚCIU MIĘŚNIA PROSTEGO BRZUCHA

26 listopada 2019 w godzinach 10:30 – 12:00 – wykład O SMOGU – CZY SZKODZI NASZYM DZIECIOM?

2 grudnia 2019 w godzinach 16:30-18:00 – wykład O SMOGU – CZY SZKODZI NASZYM DZIECIOM?

10 grudnia 2019 w godzinach 10:30 – 12:00 – wykład PIERWSZE ZĘBY MAM ... I CO DALEJ?

12 grudnia 2019 w godzinach 16:30-18:00 – wykład DOPALACZE I UŻYWKI