Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Spotkanie w PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych z poznańskimi przedszkolakami na przekór deszczowej pogodzie było przepełnione uśmiechami i dobrą zabawą.

W pierwszej części naszej akcji „Czytam i Czuję” zadbała o to aktorka Teatru Nowego w Poznaniu Anna Mierzwa. Pani Ania w sposób mistrzowski przeczytała dzieciom książkę Doroty Gellner „Czekoladki dla sąsiadki”. Z planowanych dwóch, trzech historii dzięki zainteresowaniu i entuzjazmowi naszych najmłodszych gości Pani Ania ostatecznie przeczytała wszystkie bardzo zabawne opowieści o przygodach tytułowej sąsiadki.

W drugiej części dzisiejszej odsłony „Czytam i Czuję” w PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych przedszkolaki poznały się z maskotką Straży Miejskiej Poznania „Wartusiem”. Współpracujący z nami od kilku lat Iwona Szymczak i Piotr Trąbka ze Straży Miejskiej swoje spotkania z dziećmi doprowadzili do prawdziwej perfekcji. Jak zawsze dobra zabawa przeplatała się z nauką zasad bezpiecznego poruszania się po mieście, właściwego reagowania na spotykane w parkach zwierzęta i odpowiedniego reagowania w sytuacjach zagrożenia.

Za tydzień Święto Niepodległości, a kolejne spotkanie w PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych z przedszkolakami za dwa tygodnie o 10:30.