Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

To już drugi z cyklu Koncert Marzeń Jedyny i niepowtarzalny, bo powstał z pasji i pasje rozwija.

5 grudnia zespół Zakopower wprowadzi nas w magię świąt, zaprezentuje niezwykłe aranżacje i wspaniałe wykonanie kolęd i pastorałek, tych znanych i mniej znanych Będzie nastrojowo i energetycznie. To wyjątkowy charytatywny koncert, bowiem oprócz uczty dla ucha i wspólnego kolędowania będzie okazja by spełnić dziecięce marzenia.

Zaprezentujemy Państwu Laboratorium Pasji. Dzieci, które je tworzą na co dzień wiele godzin spędzają na rehabilitacji, terapiach by pójść krok dalej. To Dzieci m.in. z zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym, spektrum autyzmu, dystrofią mięśniową.

Nie zapominają jednak o swoich marzeniach a Laboratorium pomaga im je realizować. Nasze Dzieci z powodzeniem grają w piłkę, trenują szermierkę, tańczą, śpiewają. To wyjątkowa forma rehabilitacji - bo gdy dziecko ma cel, motywacje - potrafi więcej, nabiera pewności siebie, wiary we własne siły, nabywa nowych umiejętności - Niemożliwe staje się możliwe.

Efekty wspólnych działań będziecie mogli Państwo zobaczyć w trakcie koncertu.

Całkowity dochód z biletów przeznaczony zostanie na wspieranie wszechstronnego rozwoju niepełnosprawnych dzieci:

- realizowanie ich pasji , spełnianie kolejnych marzeń, rozwijanie talentów

- wsparcie idei Banku Mleka Kobiecego w Poznaniu, który jest szansą dla tych najsłabszych na lepszy start i szybszy powrót do domu

Pozwólmy by góralskie dźwięki otworzyły nasze serca na potrzeby i marzenia innych...

Bilety można nabyć na stronie.

Specjalne rabaty dla posiadaczy karty dużej rodziny.