Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Już po raz drugi Wydział Psychologii i Prawa Uniwersytetu SWPS w Poznaniu będzie centrum szerokiej debaty na temat mediacji. Podczas konferencji „Sprawiedliwość naprawcza w konfliktach” będzie się mówiło o m.in., praktycznych aspektach wdrażania idei sprawiedliwości naprawczej w Europie i Polsce. Wstęp wolny po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

6 grudnia 2019 r. w godz. 9:00 - 20:00, Aula SWPS Poznań ul. Kutrzeby 10.

Celem konferencji jest ukazanie praktycznych i pragmatycznych aspektów idei sprawiedliwości naprawczej. Wystąpienia prelegentów dotyczyć będą praktycznych aspektów wdrażania idei sprawiedliwości naprawczej w Europie i Polsce, przeszkód, które należy w tym procesie pokonać oraz inspirujących pomysłów by przekonać ustawodawców i społeczeństwo, że idea sprawiedliwości naprawczej nie jest tylko czystą abstrakcją, ale skutecznym rozwiązaniem.

Prelegenci opowiedzą o swoich doświadczeniach i modelach pracy. Konferencja będzie miała charakter dyskusyjny i roboczy, dlatego organizatorzy zapraszają do zadawania pytań i prowokowania dyskusji.

Więcej informacji na stronie Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS.