Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Zastępca Prezydenta Poznania – Bartosz Gus wręczył statuetki dla najlepszych Partnerów Programu Poznańska Rodzina Dużą, dla Superżłobka i Superprzedszkola a także dla Bohatera Roku! W Kinie Apollo odbyła się Uroczysta Gala Rodzin 2019.

W trakcie czwartkowej Gali Rodzin – wydarzeniu, które wieńczy roczną działalność Miasta Poznania na rzecz rodzin nie brakowało emocji. Zostały wręczone nagrody w plebiscytach, w których głosowali poznaniacy.

Głosami poznaniaków w kategorii  "Najlepsza oferta partnerska" zwyciężyli:

  • Termy Maltańskie
  • Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
  • Cukiernia Kandulski

W tym roku przyznano nagrody w kategorii "Najciekawsza oferta partnerska 2019 - debiut" wśród Partnerów Programu Poznańska Rodzina Duża. Nagrodzeni zostali:

  • Bistro Nóż i Widelec
  • Żyrafa Zębala
  • Szkoła Pływania Jak Pływać

Pan Prezydent Bartosz Gus wręczył również nagrody dla Superżłobka i Superprzedszkola. Nagrody trafiły do:

  • Żłobka Kalinka
  • Przedszkola Baśniowy Zamek

Najbardziej wzruszającym momentem było jednak wręczenie nagrody dla Superbohatera. Został nim dziesięcioletni Mateusz, który uratował życie swojemu wujkowi, u którego doszło do zatrzymania akcji serca. Chłopiec podjął się rozmowy z dyspozytorem ratownictwa medycznego oraz rozpoczął resuscytację.

Gala Rodzin była również okazją do podsumowania działań Miasta Poznania na rzecz rodzin. Został zaprezentowany film podsumowując między innymi Poznańskie Dni Rodziny.

Po części oficjalnej przyszedł moment na część artystyczną. Aktorzy Teatru Animacji przygotowali wyjątkowy spektakl „Ja, Bałwan” - przedstawienie pełne wzruszeń, ale i nadziei.

Więcej informacji na temat Gali można znaleźć na stronie Urzędu Miasta Poznania.