Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Gościem środowego „Czytam i Czuję” w ramach Betlejem Poznańskiego była Pani Prezydent Katarzyna Kierzek-Koperska, która przeczytała przedszkolakom „Legendę o Założeniu Poznania” napisaną przez Elizę Piotrowską.

Opowieść o Lechu, Czechu i Rusie, głównie dzięki łatwości w nawiązywaniu relacji z maluchami, bardzo spodobała się grupie „Promyczków” z przedszkola „Zuch”. Dzieci zadawały mnóstwo pytań i chętnie same opowiadały o tym co wiedzą o historii Poznania.

Po lekturze, przedszkolaki wraz z Panią Prezydent wzięły udział w warsztatach robienia ozdób choinkowych przygotowanych przez Wydział Kształtowania i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Poznania. Zrobione wspólnie z Panią Prezydent kolorowe tekturowe bombki ozdobią choinki we wszystkich lokalizacjach Urzędu Miasta.

Spotkanie z „Czytam i Czuję” w ramach Betlejem Poznańskiego musiało mieć swój finał na Placu Wolności. Maluchy wraz z opiekunkami odwiedziły największy z drewnianych domków, gdzie zostały poczęstowane ciepłym kakao, po wypiciu którego rozpromienione „Promyczki” wróciły do przedszkola.

Na kolejną odsłonę „Czytam i Czuję” zapraszamy w poniedziałek o godzinie 10:30.