Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Ostatnie w tym roku spotkanie z „Czytam i Czuję” odbyło się w ramach Betlejem Poznańskiego. Naszym gościem w PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych był Zastępca Prezydenta Poznania Mariusz Wiśniewski.

Pan Prezydent spotkał się z grupą sześciolatków ze Szkoły Podstawowej nr 64 w Poznaniu, którym przeczytał książkę napisaną przez szwedzką autorkę Evę Susso  „Yeti”. Opowieść o Yeti sprawiła naszym najmłodszym gościom wiele radości. Historia o dwóch chłopcach, którzy spotykają w lesie człowieka śniegu, przeniosła wszystkich w zimowe klimaty, których najprawdopodobniej zabraknie nam w Poznaniu na Święta Bożego Narodzenia.

Po lekturze dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych. Na  zdecydowanej większości kartek pojawiła się tajemnicza postać z grubym futrem i wielkimi stopami.

Na koniec dzisiejszej odsłony „Czytam i Czuję” dzieci wraz z opiekunami pomaszerowały na Plac Wolności, aby wziąć udział w Betlejem Poznańskim. Tam najpierw zakręciły się na największej karuzeli, a następnie zjadły drugie śniadanie, popijając ciepłym napojem świątecznym przygotowanym przez partnerów naszej akcji .

Kolejne spotkanie z „Czytam i Czuję”, akcją promującą głośne czytanie dzieciom bajek i wierszy w PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych, w styczniu.