Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Już niebawem, już za chwilę zaczynamy kolejną edycję „Czytam i Czuję” …

dla nas to czas podsumowania V edycji „Czytam i Czuję” oraz wielkie przygotowania do nowej VI edycji projektu organizowanego przez PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych. „Czytam i Czuję” jest to cykliczny projekt, który funkcjonuje od samego początku działalności PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych. W każdy poniedziałek czytają u nas znani i lubiani poznaniacy ze świata polityki, kultury, sztuki czy mediów. Do końca grudnia 2019 roku w projekcie uczestniczyło ponad 3073 dzieci i 165 czytających. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę! Po każdym czytaniu odbywały się tematyczne warsztaty muzyczne, plastyczne, taneczne czy dotyczące bezpieczeństwa. Nie byłoby naszego projektu gdyby nie współpraca z fantastycznymi partnerami którzy organizowali warsztaty dla dzieci, byli nimi m.in. Atelier Myszkowski_Galeria Sztuki Nowoczesnej, zapraszająca dzieci w świat malarstwa, Straż Miejska Miasta Poznania wraz ze swoją maskotką Wartusiem, którzy wyjaśniali podstawy bezpieczeństwa, Zespół Tańca Ludowego „Poznań” AWF rozbudzający w dzieciach pasję do tańca i kultury ludowej, Warsztaty Muzyczne, na których dzieci poznają niecodzienne instrumenty oraz piękno muzyki - spotkania prowadzą Patryk Piłasiewicz, Przemysław Śledź, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu prezentujące dzieciom ciekawe zawody.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane przedszkola do czynnego uczestnictwa w projekcie. Inauguracja VI edycji „Czytam i Czuję” odbędzie się już 27 stycznia 2020 roku o godzinie 10:30 w PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych.
Zapisy dla grup przedszkolnych przyjmujemy telefonicznie pod numerem : 61 878 15 59 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00) oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..