Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Czasami z różnych powodów musimy pozostać z dzieckiem w domu. Czy to z powodu choroby, czy ze względów na okoliczności losowe. Nierzadko jest sporym wyzwaniem odciągniecie dziecka od telewizora czy tabletu. A może być to doskonała okazja do spędzenia czasu wspólnie na kreatywnej zabawie lub nauce, którą można poznawać w niecodzienny sposób!

Dziś przedstawiamy Wam 10 ciekawych stron prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów, na których znajdziecie inspiracje na wspólne spędzenie czasu ze swoim maluchem: kulinarnie, plastycznie, czy muzycznie. Słowem dla każdego coś miłego!

 

  1. Mojedziecikreatywnie.pl

Strona, na której znajdziecie pomysł na wiosenne dekoracje waszych domów. Do przygotowania przebiśniegów do powieszenia na oknie potrzebujecie tylko 8 rzeczy, które na pewno macie w domu.

  1. Dzieciakiwdomu.pl

Tę stronę pokochają miłośnicy koralików do prasowania. Dzięki materiałom na tej stronie możecie wraz z dzieckiem poznawać np. ptaki zimujące w Polsce.

  1. Panimonia.pl

Któż z nas nie bawił się w domu lub na podwórku w ganianego. Na tej stronie znajdziecie podpowiedź jak tę zabawę urozmaicić.

  1. Kreatywnik.pl

Dużo czasu jaki będziemy mogli wspólnie spędzić to doskonała okazja do wspólnego głośnego czytania ulubionych bajek. Kreatywnik podpowie jak samodzielnie zrobić zakładkę. Wyjątkową zakładkę dla równie wyjątkowych czytelników.

  1. Mamawdomu.pl

Już niedługo Święta Wielkanocne. Na stronie Mamy w domu znajdziecie inspiracje do stworzenia wyjątkowych ozdób na wielkanocny stół.

  1. Mumandthecity.pl

Na tej stronie znajdziecie aż 27 ciekawych pomysłów na zabawę, bo w czasie deszczu dzieci wcale nie muszą się nudzić.

  1. Gotujzdzieckiem.pl

Jednym z najsmaczniejszych sposobów spędzania czasu jest wspólne gotowanie. Może to dobry moment na wykorzystanie przepisów z Internetu, a może odpowiednia chwila na przypomnienie sobie kuchni babci?

  1.  Szpinakjestbleee.pl

Już sama nazwa strony przekornie zaprasza nas do odkrycia jej tajemnic. Jedną z największych jest to jak zaprosić do wspólnego gotowania naszego malucha.

  1. E-kolorowanki.pl

Na tej stronie znajdziecie niezliczoną ilość kolorowanek, które można wydrukować w domowym zaciszu.

  1. Magiczne DIY – zrób to sam z dziećmi w domu. Nie wiedzieliśmy, na którą ze stron się zdecydować, więc proponujemy obie. DIY z dziećmi i dla dzieci!

- Wikilistka.pl

- Twojediy.pl

Miało być 10, ale nie można zapominać o miłośnikach muzyki. Sprawdźcie sami jak można wspierać tę pasję swojej pociechy lub jak wprowadzić ją w świat dźwięków >>> muzaza.pl.