Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Koronawirus koronawirusem, ale my nie zwalniamy tempa i dostosowujemy się do sytuacji. Zapraszamy Was na specjalną odsłonę naszego projektu „Czytam i Czuję” #zostańwdomu!

Znani i lubiani poznaniacy w dalszym ciągu będą czytać dzieciom swoje ulubione wiersze i bajki z dzieciństwa. W pierwszym tygodniu spotkacie między innymi Grzegorza Ganowicza Przewodniczącego Rady Miasta Poznania i Jędrzeja Solarskiego Zastępce Prezydenta Miasta Poznania.

Filmy z naszymi czytającymi Gośćmi będziemy publikować na naszym profilu na facebook’u. Najbliższy, w poniedziałek o godzinie 10:30, na którym spotkacie się tradycyjnie z Mariuszem Kwaśniewskim. Nasz niezawodny prowadzący przygotował dla Was film – niespodziankę.

Serdecznie zapraszamy małych i dużych miłośników czytania na specjalną odsłonę Czytam i Czuję!

Do zobaczenia on-line!

 

Ale to nie wszystko!

Jeśli Wy również czytacie bajki swoim dzieciom, to prześlijcie do nas swój film, a opublikujemy go na naszym profilu! Plik z nagraniem (około 5 minut) przesyłajcie za pomocą we-transfer’a na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wiadomości na nasz facebook.