Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Tegoroczne obchody Poznańskich Dni Rodziny przebiegały inaczej niż dotychczas ze względu na okoliczności pandemii. Nie zniechęciło to jednak organizatorów do przygotowania bardzo interesującej oferty. Działania w sieci okazały się nie tylko wyzwaniem, ale również doskonałą możliwością do dłuższego świętowania niż tylko w czerwcu. Polecamy gorąco Ofertę Wakacyjną. Wydarzenia czekające na państwa będą odbywać się także w lipcu i sierpniu #online.

Stowarzyszenie Miłośników Gier Planszowych KOŚCI zaprasza na cykl filmów oraz na konkurs, w którego trakcie można wygrać grę planszową.

Dla dorosłych Fundacja "Centrum Promocji i Rozwoju Mediacji" przygotowała trzy cykle edukacyjne poświęcone znajomości prawa. Pierwsze to bardzo popularne oraz doskonale przygotowane webinary pt. „Mediacja sposobem rozwiązywania konfliktów rodzinnych” oraz „Warto znać swoje prawa”. Udział w nich jest bezpłatny, lecz przed udziałem konieczna jest rejestracja pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Kolejna propozycja edukacyjna dla dorosłych uczestników to „Pytanie do eksperta”, które będzie transmitowane na żywo na facebooku. Pytania będzie można zadawać w trakcie trwania relacji lub też drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Trzecim elementem, który zdecydowanie polecamy to: Turniej Pokoleń, który również odbędzie się na facebooku.

Zdecydowanie warto skorzystać z propozycji „Fundacji Akceptacja”, która w ramach Poznańskich Dni Rodziny przygotowała „Interaktywne warsztaty pierwszej pomocy dla dzieci”, „Pediatryczny kurs pierwszej pomocy” oraz „Pokaz ratowniczy”. Udział w nich jest bezpłatny, jednak konieczna jest rejestracja.

Fundacja Cali Mali przygotowała dwa projekty skierowane do rodziców oraz dla dzieci: „Mamy Wsparcie” oraz „Szkoła Radzenia”. Udział jest bezpłatny, a wszystkie informacje dostępne są na facebooku fundacji.

Wśród propozycji znajdziemy również spacery do pasieki, na które obowiązują zapisy oraz zajęcia o ekologi dla dzieci, dzięki Oddziałowi Wielkopolskiego Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa.

Szkolenia wspierające rodziców, zwłaszcza w kwestii pomocy w nauce, zorganizował KreoTeam Ośrodek Kreatywnego Poznania. Więcej informacji można znaleźć na facebooku.

Rozwój dziecka poprzez sztukę to jedno z bardzo interesujących zagadnień. Dzięki Fundacji Motylarnia można wziąć udział w zajęciach, po wcześniejszej rejestracji przez formularz kontaktowy.

Fundacja Matecznik przygotowała cykl webinarów wspierających rodziców, więcej informacji można znaleźć na stronie oraz facebooku.

Fundacja Niwa w trosce o zdrowie realizuje zajęcia dla rodziców oraz dzieci. Znajdziemy propozycje zarówno związaną z aktywnością przed monitorem najmłodszych (webinar dla dzieci i dorosłych) jak również podstawy udzielania pierwszej pomocy. Udział wymaga rejestracji, natomiast same zajęcia są bezpłatne.

Świadomość ekologiczną dzieci i rodziców poszerza Fundacja Leśne Dziki, w ramach Poznańskich Dni Rodziny przygotowała bardzo ciekawą ofertę, w której również uwzględniono spacery po lesie. Więcej informacji na facebooku.

Wśród propozycji dla dorosłych znajdziemy również Akademię dla Małżeństw organizowaną przez Strefę Rodziny, więcej informacji w wydarzeniu na facebooku.

W każdy piątek Fundacja Just4Fit zaprasza do wspólnej aktywności fizycznej. Wszystkie materiały dostępne są na facebooku.

W ramach Poznańskich Dni Rodziny dzieje się naprawdę wiele wspaniałych działań. Polecamy je wszystkie bardzo gorąco.