Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Mobilne Sceny Muzyczne powracają do parków i na place Poznania!

W nowych realiach, z nowymi siłami i świeżym repertuarem zapraszają Was do wspólnego jam session w samym centrum miasta. Doświadczenie muzyczne nie jest konieczne, żeby dołączyć do zespołu. Umiesz tupać, umiesz klaskać - jesteś idealnym muzykiem!

Niech stanie się DŹWIĘK! - na Placu Wolności, w sobotę 11 lipca 2020 o godzinie 17:00.

Podczas sesji, Fundacja zapewnia instrumenty dezynfekowane po każdorazowym użyciu, środki dezynfekcyjne oraz oddzielnie pakowany poczęstunek. Podczas sesji nie będzie prowadzona sprzedaż usług lub artykułów – wydarzenie i poczęstunek są nieodpłatne.

Wydarzenie finansowane jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Więcej informacji w wydarzeniu na facebook’u.

Mobilne Sceny Muzyczne to cykl otwartych sesji muzyki organizowanych w przestrzeniach publicznych Poznania i Wielkopolski. W trakcie spotkań muzyk i muzykoterapeuta zaproszą grających do stworzenia muzycznego zespołu. Szeroki wybór instrumentów i stylów muzycznych pozwolą uczestnikom znaleźć własny sposób na włączenie się do gry – śpiewając, grając na instrumentach lub tańcząc. W myśl polityki równych szans sesje otwarte są dla różnorodnych grup społecznych, w tym także dla osób z niepełnosprawnościami. Niezależnie od umiejętności muzycznych, wieku i sprawności, każdy może stać się częścią muzykującej grupy – odkrywać własne możliwości, nowe style muzyczne i budować poczucie zespołowości w społeczeństwie.

Grafiki dzięki uprzejmości Organizatora – Fundacji Nordoff Robbins Polska.