Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Informacja na temat Poradni Jaś i Małgosia

Ideą "Jasia i Małgosi" jest zapewnienie szerokiego wachlarza wysokiej jakości zajęć dla dzieci i młodzieży. Zgodnie zamierzeniami oferta ma być dostępna dla wielu rodzin, dlatego dołożono wszelkich starań, by większość zajęć była bezpłatna.

W poradni można skorzystać z porad:

  • logopedów 
  • psychologów 
  • pedagogów 
  • oligofrenopedagogów 
  • surdopedagogów 
  • tyflopedagogów

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka (WWRD) polega na pobudzaniu psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka od chwili wykrycia nieprawidłowego rozwoju do czasu podjęcia nauki w szkole. Zakres tego oddziaływania może być bardzo różny, w zależności od zdiagnozowanych przez specjalistów potrzeb.

Dla dzieci uczęszczających na zajęcia w ramach WWRD w Placówkach oferowane jest bezpłatne korzystanie z komory hiperbarycznej. Tlenoterapia hiperbaryczna przeznaczona jest dla dzieci oraz dorosłych. Ma zastosowanie w leczeniu takich schorzeń, jak autyzm, zespół Downa, niepełnosprawności sprzężone, niewydolność układu oddechowego, choroby przewlekłe, a także choroby spowodowane niedotlenieniem.

UWAGA!
Tylko do końca stycznia 2017r. można się u nas ubiegać o wydanie opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju. Więcej informacji: www.jaśimałgosia.pl tel. 535 222 970