Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Logo Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu zaprasza osoby pełnoletnie na bezpłatne warsztaty szkoleniowo – edukacyjne.

1. „Jak najlepiej zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej” spotkanie informacyjne

Termin: 24.04.2017r., godz. 09.00 – 14.30
Zapisy pod nr tel. 61 846 38 52/54

Spotkanie informacyjne skierowane jest do wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak najlepiej zaprezentować się pracodawcy, poznają również metody radzenia sobie z trudnymi pytaniami zadawanymi w trakcie procesu rekrutacji oraz sposób w jaki warto zachować się po przeprowadzonej rozmowie w sprawie pracy. Udział w spotkaniu pozwoli na zapoznanie się z różnymi rodzajami rozmów kwalifikacyjnych. Przybliżona zostanie również metoda, jaką jest Assessment Center. Program zajęć obejmuje też omówienie najczęściej popełnianych błędów w trakcie spotkań z pracodawcą.


2. „Jak budować swój wizerunek zawodowy w Internecie” spotkanie informacyjne

Termin: 25.04.2017r., godz. 09.00 - 13.00
Zapisy pod nr tel. 61 846 38 52/54

Nie wiesz jak przyciągnąć uwagę pracodawcy? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat budowania wizerunku zawodowego w Internecie? Udział w spotkaniu pozwoli Ci poznać kreatywne sposoby tworzenia e-wizerunku za pomocą strony www, bloga oraz profesjonalnego portfolio. Dowiesz się także czym kierować się publikując informacje na swój temat w Internecie, a także poznasz najlepsze przykłady promowania własnej osoby przy szukaniu pracy.


3. „ Autoprezentacja – znajdź w sobie mocne strony” zajęcia warsztatowe

Termin: 8 – 10.05. 2017r., godz. 9.00 – 13.00 (I,II dzień),
09:00 - 13:30 (III dzień)
Zapisy pod nr tel. 61 846 38 52/54

Udział w zajęciach pozwoli uczestnikom na przemyślenie i przećwiczenie swojej autoprezentacji, co będzie pomocne podczas przygotowywania się do rozmowy kwalifikacyjnej. W trakcie warsztatów poruszane są takie zagadnienia jak: znaczenie autoprezentacji w sytuacjach codziennych i podczas rozmów z pracodawcą, świadomość swoich mocnych i słabych stron, rola pierwszego wrażenia
w poszukiwaniu pracy oraz elementy komunikacji niewerbalnej. Program warsztatów przewiduje próbną rozmowę kwalifikacyjną i ćwiczenie autoprezentacji z wykorzystaniem kamery video. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób, które rozpoczynają poszukiwanie pracy jak i dla tych, którzy są zapraszani na rozmowy z pracodawcą, ale nie zauważają pozytywnych efektów swoich działań i potrzebują wsparcia w tym zakresie.


4. ,,Powrót do aktywności zawodowej – warsztaty dla kobiet”

Termin: 11 - 12.05.2017r., godz. 09.00 – 13.30
Zapisy pod nr tel. 61 846 38 52/54

Warsztaty skierowane są do kobiet, które po przerwie w aktywności zawodowej zamierzają powrócić na rynek pracy. Warsztaty pomogą zwiększyć świadomość swoich mocnych stron oraz stworzyć plan przydatny w ponownym odnalezieniu swojego miejsca w życiu zawodowym. Często im dłuższy czas braku zatrudnienia, tym większe obawy związane z podjęciem pracy. Na warsztatach uczestniczki będą mogły porozmawiać o tym, jak odnaleźć w sobie motywację oraz zidentyfikować cele związane z pracą i życiem osobistym. Program zajęć przewiduje także ćwiczenia, które pozwolą wypracować konstruktywny sposób radzenia sobie ze stresem w sytuacji zmiany.