Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Poznańskie Centrum Świadczeń w celu polepszenia warunków bezpieczeństwa klientów, zakupiło defibrylator AED. Defibrylator AED jest specjalistycznym urządzeniem działającym poprzez wyładowanie elektryczne, którego zadaniem jest przywrócenie sercu właściwego rytmu. Defibrylator AED wyposażony jest w instrukcję głosową i skonstruowany na tyle intuicyjnie, że może być obsługiwany po podstawowym przeszkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy, nawet przez osoby nie mające uprawnień do prowadzenia medycznych działań ratowniczych.

Urządzenie samo monitoruje stan poszkodowanego i ułatwia prowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej Defibrylator AED zlokalizowany jest w Sekretariacie Poznańskiego Centrum Świadczeń (I piętro).

W razie potrzeby Centrum służy pomocą, w poniedziałki w godzinach 7.30 – 16.00, wtorki, środy i czwartki w godzinach 7.30 – 15:30 oraz w piątki w godzinach 7.30 – 15.00.