Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Kontrole w 2009 roku

Kontrole w 2010 roku

Kontrole w 2012 roku

Kontrole w 2013 roku

Kontrole w 2014 roku

Kontrole w 2015 roku

Kontrole w 2016 roku

Kontrole w 2017 roku

Kontrole w 2019 roku

  • Urząd Miasta Poznania Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych - Kontrola prawidłowości funkcjonowania Działu Pomocy Mieszkaniowej oraz Zespołu ds. Obsługi finansowo księgowej - zadanie Karta Polaka
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych- Prawidłowość i rzetelność obliczania składek na ubezpieczenia społeczne oraz innych składek, do których pobierania zobowiązany jest zakład oraz zgłaszanie do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego. Ustalanie uprawnień do świadczeń z ubezpieczeń społecznych i wypłacanie tych świadczeń oraz dokonywanie rozliczeń z tego tytułu. Prawidłowość i terminowość opracowywania wniosków o świadczenia emerytalne i rentowe. Wystawianie zaświadczeń lub zgłaszanie danych dla celów ubezpieczeń społecznych.
  • Urząd Miasta Poznania, Kontrola w zakresie przepływów środków pieniężnych z rachunków bankowych Poznańskiego Centrum Świadczeń w celu wparcia kontrolowanej jednostki w ocenie ryzyka wystąpienia czynów wyprowadzenia środków pieniężnych innych niż ujawnione poprzez analizę danych systemów informatycznych wykorzystywanych do wypłaty środków pomocy społecznej.