Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STAŻE STUDENCKIE

Zapraszamy studentów do odbycia stażu studenckiego w ramach Programu Staży i Praktyk Studenckich organizowanego przez Urząd Miasta Poznania oraz Poznańskie Centrum Świadczeń – ogłoszenie dotyczące poszczególnych edycji udostępnione jest na stronie internetowej.


PRAKTYKI

Praktyki absolwenckie - edycja wiosna/lato, od 3 czerwca 2019 r. do 30 sierpnia 2019 r. (praktyki płatne) - zgłoś się do 15 maja 2019 r.

Praktyki absolwenckie - edycja lato, od 1 lipca 2019 r. do 30 września 2019 r. (praktyki płatne) - zgłoś się do 14 czerwca 2019 r.

Praktyki absolwenckie - edycja jesień, od 2 września 2019 r. do 29 listopada 2019 r. (praktyki płatne) - zgłoś się do 14 sierpnia 2019 r.

Zapraszamy absolwentów studiów I i II stopnia uczelni wyższych na płatne 3-miesięczne praktyki absolwenckie. Zgłoś swoją kandydaturę korzystając z elektronicznego formularza, lub w formie tradycyjnej - pobierz wzór podania i wypełniony prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ponadto Słuchacze szkół policealnych mogą odbywać w Poznańskim Centrum Świadczeń obowiązkowe praktyki przewidziane w programie nauczania (nieodpłatne).

Informacji udzielamy telefonicznie lub drogą elektroniczną:
tel.: 61-878-59-42, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


OFERTY PRACY - PRACOWNIK SAMORZĄDOWY

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych dotyczących aktualnych ofert pracy umieszczonych w Biuletynie Informacji Publicznej.

Dokumenty, których wymagamy od kandydatów:

 • Kwestionariusz osobowy kandydata (wypełnij formularz).

 • Kserokopie świadectw pracy, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje, niepełnosprawność, jeżeli kandydat zamierza korzystać z uprawnień, o których mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2018 poz.1260) - prosimy dostarczyć na rozmowę kwalifikacyjną
  (pobierz wzór naszego oświadczenia o niekaralności).

W zakresie naboru zewnętrznego obowiązują następujące etapy:

 • ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze,
 • składanie dokumentów aplikacyjnych,
 • wstępna ocena kandydatów – w oparciu o analizę dokumentów aplikacyjnych,
 • sporządzenie listy kandydatów, spełniających wymagania formalne,
 • ocena końcowa kandydatów na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej oraz testu kompetencyjnego,
 • sporządzenie protokołu z przeprowadzonego naboru na dane stanowisko urzędnicze,
 • podjęcie decyzji o zatrudnieniu,
 • ogłoszenie wyników naboru oraz podpisanie umowy o pracę.