Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świadczenie ma na celu częściowe pokrycie opłat za pobyt dziecka w żłobku niepublicznym, który spełnia jeden z poniższych warunków:

  1. otrzymał dofinansowanie za ten pobyt od 1 stycznia 2018r. do 31 sierpnia 2019r.  i nie otrzymał lub nie otrzyma dofinansowania w ramach konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań Miasta Poznania w obszarze działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka w okresie od 1 września 2019r. do 31 sierpnia 2020r.
  2. otrzymał dofinansowanie za ten pobyt w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. i nie otrzymał lub nie otrzyma dofinansowania w ramach konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań Miasta Poznania w obszarze działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka w 2020 i 2021 roku – Wsparcie rodziców poprzez dofinansowanie różnych form opieki nad dzieckiem w wieku od ukończenia 20 tygodnia do 3 lat (dla przedsiębiorców) w ramach trwałości projektu „Poprawa dostępu do usług opieki nad dziećmi do lat 3 na terenie Poznania”.

więcej